Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Güvenlik Özellikleri  |  Kinemaks Kalıp |  Teknik Detaylar  |  İletişim
Hakkımızda
 
 
 
 
 
 
 
   
 
   
Hakkımızda
Kırali Dış Ticaret uluslararası firmaların Türkiye temsilciliğini yapmak amacı ile 2004 yılında kuruldu. Araştırmalarını Hologram Etiketler konusunda yoğunlaştırarak Hindistan’ın ve dünyanın sayılı hologram etiket üreticisi olan Shriram Veritech Solutions un Türkiye distribütörü oldu.
 
Amacımız
Kurumsal firmalara yeni çeşitleri ile beraber bu ürünü rekabetçi fiyatlar ile sunmak ve hologram kullanan firmaların artmasını sağlamaktır.


Hedefimiz
Farklılıklar yaratarak konumuzda en iyisi olmak,
Müşterilerimizin beklentilerine kalitemiz ve istikrarımız ile cevaplamak,
Hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunmaktır.Kalite Kontrol
Üretim her aşamada kontrol edilir, sıfır hata ile ürünler paketlenir.


Güvenlik
Hologram üretimi 24 saat güvenlik içeren tesis de yapılmakdadır. Kapalı devre TV sistemi ile tüm üretim alanı parmak baskı kontrölü ile üretim alanlarına giriş denetlenmektedir.Üretim
En iyi üretim sistemi ve mükemmel teknik bilgiler ile uluslararası kalitede hologram üretimi yapılır.


Hologram Tescili
Hologramın tescili Londra da ki IHMA (Uluslararası Hologram Üreticileri Birliği) tarafından yapılır. Üretici firma formda doldurduğu bilgiler ile birlikte dizayn ve ürün örneğini bu kuruluşa gönderir. Kuruluş bu örneklerin bilgi merkezinde kopyalayıp saklar. Eğer taklitçi firma herhangi bir üyeye üretim için başvurur ise üretici firma bu talebi IHMA ya sorarak daha önce başka bir üretici de yapılıp yapılmadığını kontrol edebilir. Eğer hologram daha önce farklı bir üreticide imal edilmiş ise kontrol süreci devreye girer. Eğer taklit edilme söz konusu ise bunu gerekli mercilere bildirerek önlemini alır.

 
Copright 2010. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarim Seo Nethizmet